Освітньо-професійну програму “Англійська мова і література” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!

17 травня 2022 р. на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було обговорено питання акредитації освітніх програм. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньо-професійної програми “Англійська мова і література” зі спеціальності 035 Філологія за спеціалізацією 035.41 Германські мови та література (переклад включно) перша – англійська) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Вітаємо науково-педагогічний колектив факультету і гаранта освітньої програми – кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри германських мов і зарубіжної літератури Ганну Кришталюк, із успішним проходженням акредитації.

Бажаємо нових наукових звершень і подальших професійних успіхів!