Чергове засідання ректорату: впровадження електронної системи управління навчанням, особливості вступної кампанії-2022 та підготовка до нового навчального року

09 червня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Зустріч традиційно розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов з інформації щодо нормативно-правових та розпорядчих документів у галузі освіти.

Присутні обговорили стан виконання плану заходів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка щодо впровадження електронної системи управління навчанням (Learning Management System) структурними підрозділами університет (доповідав Геннадій Бесарабчук, в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, голова комісії).

Відповідальний секретар приймальної комісії Василь Чабанов ознайомив учасників ректорату з особливостями вступної кампанії 2022 року та станом підготовки до її проведення.

Керівник навчального відділу Людмила Горчак поінформувала присутніх щодо підготовки до 2022-2023 навчального року, а саме: затвердження робочих навчальних планів на І семестр, планування обсягів навчальної роботи кафедр університету та навчального навантаження науково-педагогічних працівників.

Проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази) Олег Рачковський визначив основні заходи щодо підготовки матеріально-технічної бази університету до 2022-2023 навчального року.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.