Відбулася чергова зустріч в межах проєкту «Кава з ректором» за участі відповідального секретаря приймальної комісії К-ПНУ Василя Чабанова

09 червня відбулася чергова зустріч ректора К-ПНУ Сергія Копилова зі здобувачами вищої освіти університету в межах проєкту «Кава з ректором». До зустрічі долучився й відповідальний секретар приймальної комісії К-ПНУ Василь Чабанов.

Учасники обговорили питання щодо оплати проживання в гуртожитках під час літніх канікул, плани на майбутній навчальний рік, особливості організації освітнього процесу в період дії воєнного стану тощо.

Здобувачі вищої освіти 4 курсу цікавилися новаціями вступної кампанії на ос «магістр», особливостями складання МКТ та фахових іспитів, форматом подання документів. На ці та інші питання, на які звернули увагу студенти, давав відповідь Василь Чабанов.

Наприкінці зустрічі ректор університету анонсував проведення заходів схожого формату і для майбутніх абітурієнтів.

Пресценр