Олександр Алєксєєв отримав відзнаку Міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF) як суддя міжнародної категорії

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор Олександр Алєксєєв успішно склав іспит з настільного тенісу на присвоєння звання судді міжнародної категорії ( (International Umpire (IU)) й отримав відзнаку Міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF).

Учасники, які успішно склали іспит, отримали звання «Суддя міжнародної категорії з настільного тенісу», особистий ID-номер у світовому реєстрі «World International Umpires List» та можливіть брати участь у суддівстві найвищого рівня змагань із настільного тенісу.

Вітаємо Олександра Алєксєєва з вагомим здобутком!

кафедра спорту і спортивних ігор