Вам під силу розбудовувати успішну країну під мирним небом: у К-ПНУ завершились урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам ОС «бакалавр»

Гарною липневою традицією стало проведення урочистостей із нагоди вручення дипломів випускникам ОС «бакалавр» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Цьогоріч заходи набувають особливого сенсу, адже в умовах війни ми цінуємо кожну мить і яскравіше відчуваємо кожну емоцію.

Близько 500 здобувачів вищої освіти К-ПНУ отримали новий статус ‒ статус дипломованого фахівця, здобувши базові знання, уміння і навички в стінах рідної alma mater.

Перед вами відчинились тисячі доріг, але кожен із вас обере свій особистий життєвий шлях. Переконані, що отримані знання стануть основою вашої успішної професійної діяльності, а здобутий досвід – запорукою реалізації асіх задумів.

К-ПНУ щиро вітає вас з успішним завершенням навчання! Бажаємо нових творчих звершень, мудрих рішень, високих професійних здобутків і нових можливостей! Підкорюйте всі вершини, долайте перешкоди і впевнено йдіть до своєї мети!

Лише вам під силу розбудовувати успішну країну під мирним небом!