Зустріч науково-педагогічних працівників К-ПНУ з представниками VETERAN HAB Плюс Плюс ++

10 серпня 2022 року відбулася онлайн-зустріч науково-педагогічних працівників Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з представниками VETERAN HAB Плюс Плюс ++. До заходу долучились доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Світлана Миронова; кандидат педагогічних наук, асистент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Ірина Марціновська, аспірант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, провідний фахівець наукового відділу Тетяна Валько.

Організатори програми Плюс Плюс ++ разом з партнерами прагнуть створити майданчики, на яких близькі захисників і захисниць зможуть побути серед своїх. Нові простори-партнери стануть точками, у яких громади зустрічатимуть ветеранів, що повертаються з війни.

Науковий відділ