«Єдиний портал вакансій» – знайди роботу в один клік

До уваги студентів та випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

За інформацією Міністерства економіки України та Державного центру зайнятості, в Україні запрацював сайт для пошуку роботи «Єдиний портал вакансій».
Це стало можливим завдяки співпраці вищезазначених огранів з 6 найбільшими сайтами з працевлаштування (work.ua, robota.ua, grc.ua, novarobota.ua, pidbir.com, ua.jooble.org).

Завданням нового порталу є подолання несприятливих тенденцій на ринку праці та оптимізація процесу пошуку легальної роботи.
Ресурс дає можливість знайти інформацію про вакансії в певному регіоні держави. Окрім цього, є можливість відсортувати вакансії за галуззю, напрямом або ж очікуваним рівнем заробітної плати.
Вакансії оприлюднюються в режимі реального часу та є максимально актуальними. Підписка на вакансії за галуззю та регіоном доступна також через чат-бот у Telegram.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки
та сприяння працевлаштуванню випускників університету