Проміжні результати вступної кампанії 2022

Вступна кампанія 2022 проходить у надзвичайних умовах повномасштабної російсько-української війни. З цієї причини значна кількість вступників перебуває за межами України. Багато абітурієнтів перебувають у лавах Збройних сил України, беручи участь у визволені нашої країни. Така ситуація вимагає особливого підходу до організації та проведення вступних випробувань.

Незважаючи на всі труднощі, вступна кампанія 2022 в університеті Огієнка більш успішна у порівнянні з минулим роком. Студентська спільнота К-ПНУ поповнилася понад 500 здобувачами вищої освіти денної та 240 заочної форм здобуття вищої освіти. Кількість вступників, які зараховані на місця державного (регіонального) замовлення, становить понад 300 осіб на денну та більше 30 на заочну форми здобуття вищої освіти. Відзначимо, що першокурсники надали перевагу таким освітнім програмам, а саме: Середня освіта (Історія та правознавство), Дошкільна освіта. Логопедія, Початкова освіта, Середня освіта. Мова і література англійська, німецька), Спеціальна освіта. Логопедія, Спеціальна освіта. Олігофренопедагогіка, Психологія, Середня освіта. Фізична культура, Фізична культура і спорт, Комп’ютерні науки та інформаційні технології.

Нагадуємо, що триває добір вступників для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на денну та заочну форми навчання:
• на основі повної загальної середньої освіти – до 12.00 год 26 вересня;
• на основі диплома молодшого спеціаліста – до 12.00 год 26 вересня;
• добір на другий курс на основі вищої освіти та залікової книжки – до 12 год 22 вересня.

28 вересня розпочнеться додатковий прийом вступників для здобуття освітнього ступеня «магістр» за кошти фізичних осіб.

Детальніше читайте на сайті приймальної комісії.