Гостьова лекція практичного психолога Тетяни Федорової для здобувачів вищої освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи

20 вересня в межах вивчення дисципліни «Психолого-педагогічний супровід родини, яка виховує дитину з особливими освітніми потребами» (викладач – кандидат психологічних наук Мар’яна Буйняк) для здобувачів освіти груп SoO1-M21, KorO1-B19, KorO1-B20, SoO1-B21 було проведено гостьову лекцію на тему «Психолого-педагогічний супровід батьків дітей з ООП в умовах воєнного стану». Запрошеним лектором була Тетяна Федорова, практичний психолог, яка має значний досвід роботи з батьками дітей з ООП, в тому числі з особами, які мають статус ВПО та виховують дітей з особливими освітніми потребами. Щиро дякуємо Тетяні Володимирівні за цікаву доповідь та здобутий новий досвід.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти