Тренінг із розвитку «soft skills» для студентів першого курсу спеціальності Менеджмент

23 вересня студенти першого курсу спеціальності 073 Менеджмент у межах вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» (забезпечує викладання доцент кафедри менеджменту Надія Олійник) відвідали міський центр зайнятості та взяли участь у тренінгу «Розвиток комунікативних навичок», який провела провідний фахівець із профорієнтації міського центру зайнятості Наталія Ільєва.

Захід мав на меті набуття компетентностей, що зорієнтовані на формування здатності до ефективної комунікації, самовдосконалення, раціонального використання стилів взаємодії партнерів у діловій комунікації.

Водночас студенти активно брали участь у командній взаємозалежності, парній взаємодії, індивідуальному вияву особистих якостей, розвиваючи вербальну та невербальну комунікацію.

Кафедра менеджменту