Викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ взяли участь у Науково-методичній конференції Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла II

25 листопада викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ взяли участь у Науково-методичній конференції, поєднаної із семінаром з обміну досвідом для педагогів та учнівської молоді «Шляхи підтримки дітей з труднощами у вихованні та навчанні на першому етапі навчання» (ЗУСТРІЧ І «Труднощі адаптації та соціальної інтеграції дітей молодшого шкільного віку – причини, симптоми, шляхи подолання»).

Захід проходив на базі кафедри дидактики, шкільної освіти та педевтології Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла II (м. Люблін, Республіка Польща).

Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти  Наталія Бахмат презентувала доповідь на тему: «Шкільна неуспішність: психолого-педагогічні причини та шляхи подолання».

Дякуємо зарубіжним колегам за можливість долучитися та виступити на науковому заході, гарну організацію та цікаві доповіді!!!

Бажаємо творчої наснаги, подальших успіхів і міцного здоров’я!

Разом до перемоги!!! Усе буде Україна!!!

Наталія Бахмат,
доктор педагогічних наук, професор
завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти