Проєкт «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» – 2023

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти університету третій рік поспіль реалізує проєкт «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка», який створено для проведення у виші заходів з удосконалення системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (системи внутрішнього забезпечення якості) й системного розвитку науково-педагогічних працівників університету на постійній основі зі стажем роботи в ЗВО до 3 років.

02 лютого 2023 р. відбулася зустріч Володимира Дубінського, в.о. ректора, першого проректора, кандидата історичних наук, доцента та Геннадія Бесарабчука, керівника навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, кандидата педагогічних наук, із новими учасниками проєкту: Ольгою Голуб, асистентом кафедри журналістики, Ольгою Лісарраґою, викладачем кафедри іноземних мов, Тетяною Валько, асистентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Любов’ю Расевич, старшим викладачем кафедри історії української літератури і компаративістики, Олесею Трофимюк, асистентом кафедри історії української літератури і компаративістики.

Під час зустрічі обговорили питання нормативно-організаційного забезпечення діяльності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в сучасних умовах; розбудови системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти університету з детальним аналізом її змісту, структури та основних індикаторів та ін.

Продовжуємо системно працювати над підвищенням якості освітнього процесу та якістю вищої освіти в університеті!

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти