Нові можливості вдосконалення Soft Skills для здобувачів вищої освіти К-ПНУ

Ринок праці сьогодення диктує нові умови для конкурентоспроможного фахівця, що визначаються не лише наявністю професійних знань, умінь і навичок, але й полягають у можливостях швидко адаптуватися до змін і сучасних потреб суспільства, володінні навичками роботи з різноманітними інформаційними джерелами, здатністю критично мислити, оперативно приймати рішення в нестандартних ситуаціях і навчатися протягом усього життя.

Усвідомлюючи необхідність поглиблення взаємозв’язку між освітою, наукою та практикою і з метою налагодження активної співпраці в забезпеченні здобувачами освіти соціальних навичок (sof tskills), стратегічно орієнтованої на новий рівень кваліфікаційної підготовки спеціалістів у К-ПНУ уклали Меморандум про співпрацю з Товариством з обмеженою відповідальністю «ІМТЕКС ГРУП» Resource Studio в межах реалізації проєкту «Апгрейд власного софту».

На зустрічі з ректором К-ПНУ Сергієм Копиловим і першим проректором університету Володимиром Дубінським заступник директора Resource Studio Андрій Чеверда, керівниця Арт-проєктів Крістіна Устименко та тренер Олександр Полисаєв окреслили перспективи співпраці й визначили формат і терміни проведення тренінгів.

Варто зазначити, що компанія ґрунтує свою діяльність на рішенні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, відповідає рекомендаціям щодо критеріїв оцінювання якості освітньої програми закладів вищої освіти України й націлена на забезпечення набуття здобувачами вищої освіти певних софт скілів, стратегічно орієнтованих на новий рівень кваліфікаційної підготовки фахівців.

Після підписання Меморандуму наші партнери провели презентацію проєкту «Апгрейд власного софту» студентам і аспірантам університету.

Щиро дякуємо колегам за нові можливості для наших здобувачів, висловлюємо сподівання на продуктивну співпрацю!