Освітньо-професійну програму Екологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!

14 травня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обговорили питання акредитаційних справ. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньо-професійної програми Екологія зі спеціальності 101 Екологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив природничо-економічного факультету і гаранта освітньої програми – кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології та екології Івана Федорчука з успішним проходженням акредитації!