Першість К-ПНУ, присвячена тижню «Здорового способу життя», за програмою рухливих ігор «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

23 вересня в спортивному залі №4 було проведено першість К-ПНУ з рухливих ігор «Веселі старти», присвячена тижню «Здорового способу життя».

У змаганнях взяли участь збірні команди перших курсів університету, які посіли такі місця:

– І місце посіла команда «МОТИВАТОРИ» факультету фізичної культури спеціальності 227 Терапія та реабілітація (Фізична реабілітація), група ТR1-В24;

– ІІ місце посіла команда «НЕПЕРЕМОЖНІ» факультету фізичної культури спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), група FK1-B24;

– ІІІ місце посіла команда «МЕСНИКИ» факультету фізичної культури спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту), група FKS1-B24.

Суддівство змагань забезпечували здобувачі вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт, групи:  FKS1-М24, FKS1-B23 і FKS1-B22.

Висловлюємо подяку профкому студентів, аспірантів, докторантів за спонсорську підтримку!

Спортивний клуб