«Я студент туристичного міста»: першокурсники К-ПНУ долучились до акції

Кам’янець-Подільський – це місто з багатою історичною та культурною спадщиною, яке славиться унікальними краєвидами і, звичайно, є туристичним центром Поділля.

Традиційно на початку навчального року департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради організував для студентів перших курсів акцію «Я студент туристичного міста».

Здобувачі вищої освіти Університету Огієнка ознайомились з історичними пам’ятками Кам’янця-Подільського, зокрема побували на площі Ринок, Вірменській площі, у Троїцькій церкві тощо, розглянули одну з найстаріших в Україні ратушу та Домініканський костел, який поєднує в собі різні стилі архітектури. Також послухали історію костела Святого Миколая та костела Святої Трійці. Найбільше часу було відведено на екскурсію фортецею.

Під час заходу студенти дізналися більше про історію м. Кам’янець-Подільський та краще познайомились з одногрупниками.