Університет Огієнка – співорганізатор І Міжнародного науково-практичного форуму «Основні цілі стратегії сталого розвитку: проблеми та перспективи»

26 вересня відбувся І Міжнародний науково-практичний форум «Основні цілі стратегії сталого розвитку: проблеми та перспективи». Одним із співорганізаторів заходу є Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Участь у форумі взяло понад 400 осіб, серед яких і науково-педагогічні працівники Університету Огієнка. Загалом учасники працювали в межах 7 платформ:

• «Подолання бідності, голоду та нерівності в стратегії реалізації сталого розвитку»;
  • «Стратегії та технології здоров’язбереження»;
  • «Методологія якісної освіти в стратегії сталого розвитку»;
  • «Проблеми миру та війни, гендерної рівності, справедливості й партнерства заради досягнення цілей сталого розвитку»;
  • «Економічні виміри сталого розвитку»;
  • «Соціально-економічні й соціокультурні особливості сталого розвитку міст і громад»;
  • «Екологічні виміри сталого розвитку».

Зауважимо, що за ініціативи оргкомітету проводиться збір на зенітнопошукові прожектори для мобільних вогневих груп, що вбезпечить цивільне населення
від ворожих дронів. Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/5UXjXKUEDu; номер картки банки: 5375 4112 2137 2316.

Відділ наукової роботи