Сертифікатна програма «Місто Кам’янець-Подільський у виховних годинах та шкільних екскурсіях»

Для тих, хто бажає вдосконалити методику й отримати практичні рекомендації з проведення виховних годин, патріотичних заходів та екскурсій з історії і культури м. Кам’янця-Подільського, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка пропонує пройти ефективну теоретичну й практичну підготовку за сертифікатною програмою та отримати сертифікат провідного державного ЗВО України.

Обсяг – 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Тривалість програми – 1 місяць.

У програмі можуть узяти участь вчителі закладів загальної середньої освіти та коледжів; класні керівники; охочі збагатити власні знання про рідне місто.

Зміст:

Тема 1. Кам’янець-Подільський у патріотичному вихованні учнів. Основні віхи історії, події, постаті.

Тема 2. Кам’янець — туристичний. Індустрія туризму й гостинності в місті.

Тема 3. Методика проведення екскурсії для школярів: особливості та специфіка.

Тема 4. Екскурсія замком. Практичний досвід і методичні рекомендації.

Тема 5. Екскурсія містом. Головні туристичні атракції для шкільних груп.

Спікерами сертифікатної програми є висококваліфіковані фахівці-практики за вказаним напрямом.

Для участі в обраній сертифікатній програмі слухачі заповнюють реєстраційну форму, укладають договір про надання платної послуги, здійснюють оплату на офіційний рахунок. Після успішного проходження програми слухач отримує сертифікат і додаток до нього.

14 жовтня 2024 р. – початок реалізації сертифікатної програми.

До 8 жовтня 2024 р. потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті: https://kpnu.edu.ua/sertyfikatni-prohramy/

Контактна особа:
Вероніка Буторіна