Партнерство зі стейкголдерами – важливий складник реалізації освітньо-професійних програм

02 жовтня науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти і здобувачі спеціальності 013 Початкова освіта взяли участь у круглому столі «Сучасна освіта: синергія дошкільної, початкової та вищої освіти для забезпечення безперервності освітнього процесу», який відбувся на базі Комунальної установи «Молодіжний центр Кам’янця-Подільського».

Для майбутніх учителів початкових класів професіоналами-практиками проведено майстер-класи з виготовлення дидактичних засобів навчання.

Під час теоретико-практичної частини заходу доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Бахмат виступила із доповіддю «Формування соціального досвіду молодших школярів у контексті партнерства сім’ї та школи».

Учасники круглого столу обмінялися практичним досвідом й ознайомитися з науково-методичними підходами щодо навчання та виховання дітей.

Кафедра теорії та методик початкової освіти