Посвята в студенти на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи

Нещодавно на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти. Під час заходу студенти почули теплі слова настанови від старшокурсників, які поділилися своїм досвідом і цікавими історіями зі студентського життя.

Окрім офіційної частини, першокурсників чекала розважальна програма з різноманітними конкурсами та іграми, які додали атмосфері заходу ще більше радості й дружелюбності. Особливий момент – це вручення символічних «студентських квитків» від кураторів.

Під час заходу панувала атмосфера підтримки, оптимізму та готовності до нових викликів. Бажаємо нашим першокурсникам мирних, продуктивних і радісних років навчання, сповнених нових відкриттів і досягнень! Нехай студентське життя стане для вас часом, коли ви зможете реалізувати свої мрії та плани.

Факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи