Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПОДІЛЬСЬКІ ЧИТАННЯ: дослідження, охорона довкілля та збереження біотичного та ландшафтного різноманіття, природнича освіта», з нагоди 20-річчя природничо-економічного факультету, яка відбудеться 21-22 листопада 2024 р. на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за науковими напрямами:

1. Ландшафтно-екологічні дослідження Поділля та суміжних територій.

2. Дослідження, охорона та збереження біотичного та ландшафтного різноманіття.

3. Екологічна безпека на регіональному та глобальному рівнях у контексті сучасних викликів.

4. Раритетні види флори і фауни Поділля та суміжних територій.

5. Ландшафти та суспільство.

6. Сучасні інструменти екологічного менеджменту в умовах євроінтеграції.

7. Сучасні технології природничої освіти.

8. Екологічна освіта для сталого розвитку.

Матеріали конференції планується видати після завершення її роботи у формі електронного видання.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Детальніше читайте в інформаційному листі.

Природничо-економічний факультет