Гостьова лекція «Варіативні чинники формування лідера-керівника в системі державного управління»

24 жовтня на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась гостьова лекція «Варіативні чинники формування лідера-керівника в системі державного управління» доктора політичних наук, професора, професора кафедри політології та філософії К-ПНУ Сергія Вонсовича для здобувачів другого (магістерського) й третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти, випускників освітньо-професійної програми Управління навчальним закладом та науково-педагогічних працівників кафедри педагогіки та менеджменту освіти.

Зустріч відбулась в онлайновому форматі. Під час лекції обговорили теорії та підходи до формування лідера,  спільне та відмінне між лідером і керівником, визначили авторитет як чинник варіативності у формуванні управлінця, окреслили структуру варіативних чинників творення управлінця, особливості й принципи наставництва – чинника зростання лідера-менеджера.

Під час дискусії слухачі активно долучалися до обговорення прослуханої теми, аналізували найбільш поширені помилки, які керівники допускають у спілкуванні із колективом, причини їх виникнення та наслідки, до яких вони можуть призвести.

Дякуємо за цікаву та змістовну лекцію, що підтвердила актуальність і важливість розглянутої теми!

Кафедра педагогіки та менеджменту освіти