Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Фонд Віктора Пінчука 23 жовтня 2024 року розпочав 19 конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» покликана сприяти формуванню й зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну й інформаційну підтримку.

Прийом заявок відкрито на сайті програми zavtra.in.ua до 05 грудня 2024 року. Взяти участь у конкурсі можуть студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО – університетів, академій та інститутів. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Переможці конкурсу – майбутні стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримають щомісячну стипендію розміром 3 000 грн. (після сплати всіх податків та зборів), матимуть змогу одержати фінансову та експертну підтримку власних проєктів, а також долучатися до різноманітних заходів Фонду Віктора Пінчука й партнерських організацій. Також студенти стануть частиною спільноти талановитої молоді зі всіх куточків України, до якої сьогодні входять вже понад 2 600 молодих людей.

Уже другий рік поспіль 10 спеціальних стипендій отримають студенти спеціальностей «Медицина» і  «Терапія та реабілітація» для підтримки розвитку реабілітаційної галузі в Україні. Стипендії надаються в партнерстві з національною мережею інноваційних реабілітаційних центрів RECOVERY. Цей проєкт заснували Віктор та Олена Пінчуки задля підтримки Сил безпеки й оборони України. Фахівці мережі RECOVERY долучаться до роботи журі конкурсу, щоб визначити найамбітніших студентів.

За майже 20 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2 600 студентів з усієї України. Сьогодні програма співпрацює зі ЗВО з усіх регіонів України, 90 закладів є її офіційними партнерами.

Бажаємо успіхів студентам!

За інформацією «Завтра.UA»