Україна у студентському об’єктиві Василя Жмендака

Через кілька днів у нашому університеті відбудеться відкриття Центру міжнародного співробітництва, ініціатором створення якого є Міжнародний благодійний фонд “Культурно-інформаційний центр Словацький дім” (Іванна Едгарова). Ще одним цікавим проектом цієї організації є щорічний Міжнародний фотоконкурс “Україна – Словаччина: студентський об’єктив”, покликаний популяризувати українську та словацьку культури, розвиток творчого потенціалу студентської молоді обох держав, стимулюватия обмін досвідом та культурної інтеграції України і Словаччини.

Молодий талановитий фотограф Василь Жмендак, студент І курсу факультету іноземної філології Університету Огієнка надіслав на розгляд журі серію своїх світлин. І ось, 10 грудня у Київському національниму університеті технологій та дизайну відбулося урочисте відкриття фотовиставки робіт конкурсантів, яка організована також і за сприяння Посольства Словацької Республіки в Україні, за підтримки Міністерства молоді і спорту України та  партнерства Академічного товариства імені Міхала Балудянського (Словакія) і нашого університету. Серед почесних гостей заходу були Олівер Ведріне (Франція), керівник Континетального університету та професор Генрік Собчук, директор представництва Польської академії наук в Україні.

Щиро бажаємо Василю Жмендаку перемоги, адже результати фотоконкурсу будуть відомі у січні.

Ольга Комарова, гол. редактор газети.
Фото: facebook (Iva Al’zira Edgarova)