Університетські команди знову попереду

12 грудня відбулась чвертьфінальна гра Подільської ліги КВН, у якій взяли участь 12 команд: «Бонус» та «Ляпас» з м. Тернополя, «Опт-Розница-Бартер», «Хмельницький проспект», «Педагоги також люди», «Без 15-ти шість» та «Ми з 90-х» з м. Хмельницького, а також кам’янецькі команди «Збірна податкового коледжу», «Ашыпка истории», «Just do it» і «Зважений та щасливі».

Команди змагалися у двох конкурсах – «візитка» та «біатлон». Поза конкурсом мала можливість виступити команда «Еники-Беники» – переможець цьогорічного університетського Кубку ректора «Першачок».

У перший півфінал пройшли три команди університетської ліги: «Ашыпка истории» (історичний факультет), «Just do it» (природничий факультет) та «Зважений і щасливі» (збірна кількох факультетів). Тож хай щастить нашим у півфіналі!

Тетяна Левицька, директор студентського клубу.

Фото:  www.hroniker.net