Заняття у Школі молодого психолога

2 квітня 2016 року заняття на тему «Метафоричні асоціативні карти в індивідуальному психологічному консультуванні» провели кандидати психологічних наук Чеканська Оксана Анатоліївна та Данчук Юлія Петрівна.

На занятті учасники Школи молодого психолога дізналися, що метафоричні асоціативні карти успішно застосовуються в індивідуальному консультуванні та індивідуальній психотерапії. Присутні ознайомились із методикою використання асоціативних карт та моделлю ведення консультативної бесіди з клієнтом.

Наступне заняття у Школі молодого психолога відбудеться 9 квітня о 12 год. Ми чекаємо Вас за адресою: вул. Польський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський, кафедра загальної та практичної психології, аудиторія № 21, факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

З питань роботи Школи молодого психолога звертатися до кандидата психологічних наук, доцента Славіної Наталії Сергіївни. Контактний телефон: 0969288176.

Кафедра загальної та
практичної психології