Із 19 по 24 квітня 2016 року в Київському національному лінгвістичному університеті проходила традиційна Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Англійська мова та література». Факультет іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка представляла студентка 3 курсу Анастасія Українець і студент 4 курсу Владислав Ніколаєв. Олімпіадному тижневі передувала кропітка підготовча робота – наші «олімпійці» серйозно готувались як з теоретичних дисциплін, так і з практики мови.  Змагання зі знання улюбленої мови передбачало чимало аспектів: творче письмо, тест “Reading and English in Use”, аудіювання, тест з лінгвістичної теорії, літератури Англії та США, лінгвокраїнознавства, а також усне мовлення (модерована викладачем КНЛУ бесіда трьох студентів). Настя й Влад змагалися із сильними суперниками – столичні «шевченківці» та студенти лінгвістичного почувалися фаворитами, багато з них неодноразово стажувалися за кордоном. Наші студенти гідно представили свій факультет і університет: із 59 учасників Анастасія Українець і Владислав Ніколаєв посіли 22 і 24 місця відповідно.

Настя і Влад поділились враженнями від олімпіади: сподобалась атмосфера студентського інтелектуального змагання, Київський національний лінгвістичний університет з його просторими обладнаними аудиторіями, компетентні й коректні викладачі, квітучий весняний Київ.

Вітаємо й бажаємо подальших успіхів і перемог!

Кафедра англійської мови