Результати виступів студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на IV Спортивних іграх серед вищих навчальних закладів з легкої атлетики

13-15 травня 2016 р. в Кам’янці-Подільському  проводилися IV Спортивні ігри серед вищих навчальних закладів з легкої атлетики, в яких взяли участь п’ять команд: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Хмельницький національний університет, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Хмельницький університет управління і права, Хмельницький кооперативний торгівельно-економічний інститут. Честь нашого вишу захищали дванадцять спортсменів факультету фізичної культури: Костянтин Райтаровський, Владислав Томашевський, Олександр Стефанюк, Андрій Сабов, Олександр Пінтак, Максим Якимчук, Віталій Капітанець, Андрій Гусар, Валерія Левицька, Каріна Герасімова, Людмила Гулай, Олеся Мостова.

Спортсмени нашого університету вибороли 20 перших місць, 6 других та одне третє місце. Також було виконано 12 перших розрядів, 6 других розрядів та 6 третіх розрядів. Отже, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка став переможцем на IV Спортивних іграх серед вищих навчальних закладів з легкої атлетики із сумою 1056 очок. Хмельницький національний університет посів друге місце із сумою 830 очок, Хмельницький університет управління і права – на третьому місці (673 очки), Хмельницький кооперативний торгівельно-економічний інститут – на четвертому (391 очко). Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького із 196 очками посіла останнє, п’яте місце.

Дякуємо нашим спортсменам за високий рівень підготовки й гідний виступ на змаганнях!