Чемпіонат із футболу між студентськими гуртожитками

З 25 березня по 16 травня проходив перший Чемпіонат із футболу між студентськими гуртожитками. Чемпіонат було організовано за сприяння студентського сенату та профкому САД з ініціативи голови студентської ради гуртожитку №4 Козловського Вадима. Допомагали йому Шаркевич Ростислав та Муравський Назар. Вражає запальний ентузіазм студентів, які швидко сформували команди із мешканців гуртожитків № 3, № 4, № 5, №6. А гуртожиток  № 4 організував навіть виставив дві команди  – факультету фізичної культури  та історичного.

Впродовж місяця  5 команд у запеклій боротьбі вирішували, кому дістанеться головна нагорода – перехідний кубок. Для нагородження переможців, яке відбулося 17 травня в актовій залі Центрального корпусу, були запрошені проректор з наукової роботи, професор Конет Іван Михайлович, спікер студентського сенату Марчук Олександр. У вступному слові Олександр подякував усім учасникам змагань, запевнив у підтримці таких ініціатив та привітав переможців. Іван Михайлович від імені ректорату привітав усіх із завершенням чемпіонату, подякував організаторам  та виконав почесну місію – нагородив найкращих грамотами та кубком.

3 місце посіла команда «Лідер» (гуртожиток № 3), яка набрала 7 очок, 2 місце – команда «Ведмеді» (гуртожиток №4) з 9 очками,  9 очок набрала команда «Фортуна» (гуртожиток №4)  і за кращою різницею забитих і пропущених голів перемогла на Чемпіонаті.

Окрім чемпіонів, нагородили також кращого воротаря – Чорного Івана (ФК «Лідер» (гурт.№3), 2 – ох бомбардирів –  Коломійчука Анатолія (ФК «Тигри» (гурт№5), який забив у 4 –ох матчах 6 голів та Сметану Дмитра (ФК «Фортуна»(гурт.№4) з 5–ма забитими голами. Також були нагороджені кращі гравці Загрубський Віталій з команди «Поділля» (гурт. № 6), Остапов Вадим – ФК «Лідер» (гурт. №3), Смоляк Павло – ФК «Тигри» ( гурт. № 5), Радзивон Роман – ФК «Ведмеді» (гурт.№4), Павлов Вадим – ФК «Фортуна» (гурт.№4).

Дякуємо всім учасникам, адміністрації університету, профкому САД  та студентському сенату!

Козловський Вадим,голова
студентської ради гуртожитку № 4