Традиції святкування Різдва (розповіді Ерін Хатчінсон)

З початку цього навчального року студенти факультету іноземної філології нашого університету мали чудову нагоду щотижня відвідувати заняття клубу розмовної англійської мови, які проводить волонтер корпусу Миру з Америки Ерін Хатчінсон. Спілкування з носієм англійської мови має велике значення не тільки для розвитку лінгвістичних, комунікативних, але й соціокультурних компетентностей студентів, збагачує їхні знання про культуру, звичаї і традиції англомовних країн.

У рамках тижня англійської мови, приуроченого завершенню 2016 року – року англійської мови в Україні, відбулася чергова зустріч з Ерін, яку відвідали цього разу й студенти заочного відділення. Вони були у захваті від заняття і ось як про нього відгукуються: “Ми дізналися багато нового про переплетення культур і традицій святкування Різдва представниками різних національностей, які проживають в Америці, про те, як вони відзначають різдвяні свята, які обов’язкові атрибути та страви. Звертаючись до власного досвіду, Ерін розповіла про святкування католицького та православного Різдва, єврейської Хануки, африканської Кванци і наголосила на важливості обміну інформацією про ідентичні традиції для того, щоб краще розуміти один одного та менталітет, унікальність людей, які нас оточують. Захід був дуже цікавим та захоплюючим. Ерін вразила своїм ентузіазмом та педагогічним професіоналізмом (Ангеліна Писанюк, студентка третього курсу).

Дякуємо тобі, Ерін, за безцінний досвід і бажаємо нових звершень у Новому році.

Із побажаннями здоров’я, щастя й усього найкращого студенти й викладачі факультету іноземної філології.

Оксана Галайбіда, завідувач кафедри англійської мови