Webometrics – 2017: рейтинг українських вишів

Новий світовий рейтинг університетів залежно від їх присутності в мережі.

Webometrics Ranking of World‘s Universities опублікував рейтинг світових університетів залежно від їх рівня присутності в мережі станом на січень 2017 року. Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік.

Під час складання Webometrics Ranking of Worlds Universities розробники врахували кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вишу, зовнішні посилання на нього, рівень цитування ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. По-іншому оцінюється змістова та інформаційна складова веб-сайту університету.

Розробники зазначають, що у формуванні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.

Новий web-рейтинг університетів світу Webometrics Ranking of World‘s Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками в січні 2017 року.

Світовий рейтинг охоплює 20 тисяч університетів і навчальних закладів зі всього світу. Свої рейтингові web-місця отримали 342 вищі навчальні заклади з України.

Дев’яносто дев’яту сходинку цього рейтингу посів Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

За інформацією ресурсу