Подяка Університету від виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради висловлює щиру подяку колективу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та особисто ректорові університету, Сергію Копилову.

“День міста – один із найбільш чудових і улюблених свят кам’янчан. Міська влада висловлює щиру подяку Вам особисто, Вашим студентам і Вашому колективу за професійну організацію участі у виставкових заходах в рамках святкування Дня міста “Кам’янець – острів скарбів 2019”. Бажаємо Вашому колективу миру, добра і благополуччя. Успіхів у всіх починаннях на благо Кам’янця-Подільського”, – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, що 18 травня 2019 року мешканці історичного Кам’янця-Подільського відзначали День міста. До святкування також долучився колектив Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Усі дев’ять факультетів нашого університету взяли участь у креативній популяризації своїх спеціальностей на вулицях Старого міста.

Прес-центр університету