Обласна науково-практична конференція

26 вересня 2013 року викладачі природничого факультету Олександр Іванович Любинський, Віталій Вікторович Щаравара, Валентина Анатоліївна Колодій, Наталя Вікторівна Казанішена, Ігор Петрович Касіяник взяли участь у обласній науково-практичній конференції «Розвиток професійної компетентності педагогів у контексті реалізації нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти (природничо-математичні предмети, інформатика та технології)», що відбулася на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Понад 120 учасників конференції представляли Інститут педагогіки НАПН України, департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, науково-методичні центри та районні/міські методичні кабінети, загальноосвітні навчальні заклади області. Наші викладачі у доповідях виконаних на конференції, охопили спектр важливих проблем, зокрема щодо особливостей співпраці «школа-ВНЗ- ХОІППО» (І.П. Касіяник), професійного спрямування шкільної природничої освіти (О.І. Любинський), проведення спільних наукових досліджень учнів, вчителі, студентів та викладачів (В.А. Колодій).

Микола Матвєєв,
декан природничого факультету