Літні мовні курси в Німеччині

Магістрантка другого курсу факультету іноземної філології Олександра Жильчук за підтримки кафедри німецької мови в рамках стипендіальної програми Німецької академічної служби обмінів (DAAD) навчалася на літніх мовних курсах «Sprache, Landundinterkulturelle Begegnung» у місті Фехта (Німеччина).

Фехта – чарівне туристичне містечко на півночі Німеччини, розташоване неподалік Амстердама. Курси були інтенсивними та цікавими. Серед учасників були представники 17 країн світу. Під час семінарів їм було запропоновано виконати багато практичних інтерактивних завдань, спрямованих на розвиток комунікативних навичок. Чудові викладачі, котрі підтримували студентів, розробляли цікаві вправи, допомагали зануритися в атмосферу німецьких традицій.

За весь час  перебування в Німеччині Олександра не лише навчалася та спілкувалася зі своїми ровесниками ,але й  із задоволенням відвідала міста Бремен, Клоппенбург, Гамбург.

Кафедра німецької мови