70 років славетної історії!

26 вересня 2019 року факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відсвяткував своє сімдесятиріччя.

Програма урочистостей розпочалася святковим концертом під назвою «70 років славетної історії!». В актовому залі університету з нагоди ювілею зібралося чимало гостей:студенти, викладачі, випускники факультету фізичної культури КПНУ імені Івана Огієнка, відомі спортсмени – чемпіони Європи, світу та Олімпійських ігор, тренери з різних видів спорту, викладачі-ветерани, вчителі фізичної культури, декани факультетів фізичної культури з різних міст України, факелоносці олімпійського вогню, секретар міської ради Дмитро Васильянов, керівники управлінь із питань фізичної культури та спорту України.

Зі сцени пролунало безліч привітань і побажань на адресу факультету фізичної культури. Вітальне слово виголосили ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергій Копилов, секретар міської ради Дмитро Васильянов, перший проректор із науково-педагогічної роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України Мирослав Дутчак (м. Київ), голова профкому працівників Кам’янець-Подільського національного університету Борис Коваленко, випускники факультету фізичної культури.

Долучилися до привітань і представники іноземних делегацій з університетів Польщі, Молдови і Словаччини.
За видатні досягнення в галузі фізичної культури та спорту викладачів факультету фізичної культури було нагороджено почесними грамотами та цінними подарунками.
Також відзначили здобутки й перемоги окремих студентів факультету нашого вишу.

У перервах між привітаннями студенти Кам’янець-Подільського національного університету дивували присутніх своїми талантами. З вокальними номерами виступили Сергій Чорний, Тарас Воробець і Тамара Козловська. Бронзові призери Всесвітніх ігор Вероніка Габелюк та Ірина Намізова вражали глядачів акробатичними номерами.

Гнучкість і артистичність продемонструвала магістрантка факультету фізичної культури, чемпіонка України з повітряної акробатики Єва Оржеховська.

З танцювальним номером виступив Шоу-балет «МаЛеНа». Сергій Ковальов і Руслан Аскеров привітали присутніх і подарували їм спортивно-акробатичний номер. А насамкінець півфіналісти чемпіонату України зі спортивних танців, учасники ансамблю сучасного танцю «Успіх» Олександр Савчук і Мирослава Побережна виступили із запальною румбою «Ти просто слухай».

Свято пройшло в теплій і дружній атмосфері. А завершився урочистий концерт святковим салютом із конфеті.

Зі святом факультете!!!

Олена Валяровська, студентка 3 курсу
факультету української філології та журналітсики, член НСЖУ