Лекція для Університету третього віку

29 січня 2020 року в 24-й аудиторії історичного факультету Кам ’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася лекція для слухачів Університету третього віку, яку прочитав Андрій Задорожнюк, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України.

Лекція стосувалася історії музеїв Кам’янця та Києва. У своїй доповіді лектор закцентував увагу на особливостях музеїв у Кам’янці-Подільському, схарактеризував основні об’єкти Кам’янець-Подільського державного музею-заповідника та їх експонати. Захопливою була розповідь про фортецю та експонати, що знаходяться в експозиції, а також про музей грошей.

Зустріч відбулася в теплій і дружній атмосфері, адже кожен охочий мав змогу почути змістовні відповіді на питання, які їх цікавили.

Максим Сльозкін