Майбутня Еразмус-учасниця Дар’я Білюга

Університет Огієнка вітає студентку факультету іноземної філології спеціальності 035 Філологія (Германські мови та літератури) Дар’ю Білюгу з новим досягненням – участю в програмі академічної мобільності Еразмус+ за напрямом КА107: міжнародна академічна мобільність.

Володимир Дубінський, в.о. ректора, вручив Дар’ї сертифікат для навчання в Жешувському університеті (Республіка Польща) впродовж літнього семестру: з 24.02 по 19.06 2020 року. Студентка навчатиметься за фахом англійська філологія.

Наразі триває процес укладання договору про участь за програмою академічної мобільності, вирішується питання вибору дисциплін, які вивчатиме Дар’я, готуються необхідні документи студентки за напрямом КА107 програми Еразмус+.

Дар’я Білюга стала переможницею відбіркового етапу на підставі рішення конкурсної комісії від 13. 11. 2019 року – 93, 8 бала.

Конкурсанти оцінювалися за такими критеріями: рівень академічної успішності, рівень володіння англійською мовою, мотиваційний лист, академічний профіль.

Бажаємо успіху та нових звершень!