Тренерський семінар із пауерліфтингу

22-23 лютого на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підтримки Спортивного Комітету України, Федерації пауерліфтингу України, ректорату університету та факультету фізичної культури відбувся тренерський семінар із пауерліфтингу за участю легендарного Дітмара Вольфа, члена тренерської комісії IPF, головного тренера збірної команди з пауерліфтингу Німеччини, екс-тренера збірної команди Норвегії.

Для тренерів із пауерліфтингу Вадим Зданюк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, прочитав лекцію. Загалом у семінарі взяло участь понад 100 тренерів із пауерліфтингу з всіх куточків України, а також і викладачі факультету фізичної культури нашого закладу.

Всі учасники семінару отримали сертифікати та новий тренерський досвід.

Спортклуб