Студент дня: Олена Корник

Рубрика “Студент дня” продовжує знайомити читачів  зі студентами нашого вишу. І  «студентом дня» сьогодні стала  Олена Корник, студентка першого курсу факультету фізичної культури.

Улюблене місце в університеті:

Моє улюблене місце – це спортивний зал, у якому завжди світло та просторо. Саме там я почуваю себе вільно й розкуто.

Чому саме такий напрям у навчанні ти обрала?

Мені подобається займатися спортом. Я ще змалечку хотіла бути вчителем фізичної культури й працювати в цьому напрямку.

Найкраща підготовка до сесії

Найкраще підготуватися до сесії можна лише за умови, що ти систематично будеш готуватися до кожного заняття, тоді в період сесії не потрібно буде вчити весь матеріал одразу.

Ідеальний обід студента

Мене особисто не задовільняє просто «перекус». Краще добре поїсти. Гарним варіантом буде сходити в університетську їдальню, там завжди смачно й недорого.

Чи береш ти активну участь у заходах університету, факультету?

Я намагаюся брати активну участь у різних заходах факультету й університету.

Анна Омелянчук, студентка першого курсу факультету української філології та журналістики