Top Universities in Ukraine 2020 Ukrainian University Ranking New

Веб-портал UniRank, який представляє неакадемічний рейтинг закладів вищої освіти світу, зважаючи на популярність їхніх офіційних веб-сайтів, у березні 2020 року оприлюднив рейтинг «Top Universities in Ukraine 2020 Ukrainian University Ranking New».

Ранжування здійснюється на основі вебометричних даних із метою подання рейтингу популярності світових університетів, що базується на популярності їхніх веб-сайтів з урахуванням трафіку, довіри та якості посилальної популярності.

Це має допомогти іноземним студентам і науковим співробітникам зрозуміти, наскільки популярний конкретний університет у тій чи тій країні.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів 33 місце серед 171 українського закладу вищої освіти.

Геннадій Бесарабчук, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти