Вітаємо ювіляра!

Цього весняного дня колектив Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вітає з 70-літнім ювілеєм доктора фізико-математичних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого працівника народної освіти України, завідувача кафедри математики Теплінського Юрія Володимировича.

Шановний Юрію Володимировичу!

У суспільстві Ви відомі як професіонал, людина компетентна, вольова і доброзичлива, котра має авторитет і повагу. За Вашими плечима – багатолітній досвід і визнання.

Нехай Ваша плідна праця, завдяки якій багато речей знаходять у житті свій сенс та константи, буде щедрою на життєдайні плоди, шану й любов. Щиро бажаємо, щоб усі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь. Хай Ваша професійна майстерність та життєвий досвід слугують і надалі на почесній освітянській ниві на благо нашого славного університету.

Вельмишановний Юрію Володимировичу, многії і благії літа Вам!

З повагою колектив Університету!