Креативимо разом

(навчання в умовах карантину)

Факультет української філології та журналістики ось уже два місяці здійснює освітній процес в умовах загальнодержавного карантину. Замість звичних аудиторій тепер MOODLE, Zoom, SKYPE, Viber, Facebook Messenger. Викладачі стали відчувати себе комп’ютерними геніями, а студенти – кіберпросторовими віртуозами.

Онлайнові лекції, відеодискусії, вебквести… Перелік різноманітностей, до яких вдаються викладачі, аби навчання продовжувало бути ефективним і продуктивним, можна продовжувати.

Але студенти зізнаються: «Ми сумуємо. Ми хочемо назад – в аудиторії. Ми хочемо живого спілкування. Ми хочемо, зрештою, в університетську їдальню».

Аліна Довга, студентка 2 курсу, виконуючи завдання з теми «Реклама як особливий жанр ділового спілкування» навчальної дисципліни «Ділова українська мова», підготувала навіть буклет-рекламу окремих спеціальностей нашого факультету. Сподіваючись збільшити студентську родину.

Очікуємо на зустріч і ми – увесь колектив факультету української філології та журналістики.

Н. П. Шеремета, заступник декана з навчальної роботи

та забезпечення якості вищої освіти факультету української філології та журналістики