Вітаємо викладачів університету!

Рішеннями Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 26 лютого 2020 р. та 14 травня 2020 р. науково-педагогічним працівникам Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка присвоєно вчені звання.

Вітаємо кандидата психологічних наук Онуфрієву Ліану Анатоліївну з присвоєнням ученого звання професора кафедри загальної та практичної психології, кандидата психологічних наук Чеканську Оксану Анатоліївну з присвоєнням ученого звання доцента кафедри загальної та практичної психології, кандидата психологічних наук Дідик Наталію Михайлівну з присвоєнням ученого звання доцента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

Бажаємо всім творчого натхнення, завзяття й реалізації задуманого. Пишаємося здобутками наших викладачів!