Успішне стажування випускника KN1-B16 групи у Web-Systems Solutions

Випускник кафедри інформатики групи KN1-B16 Владислав Олішинський успішно пройшов стажування в компанії Web-Systems Solutions, завдяки чому отримав безцінний досвід та свою першу роботу за фахом.

«Внутрішнє стажування – це наш особливий вид кайфу. Це виклик для ментора і наш внесок у кадровий резерв. Це завжди двобічний процес — ми навчаємо й навчаємося. Це досвід, який залишається з нами. Ми дякуємо всім нашим студентам за співпрацю й за успішно пройдений шлях,» – зазначили працівники компанії.

Влад, окрім того, що успішно виконав програму стажування, — ще й перший студент у команді розробників веб- та мобільних додатків із Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Кафедра інформатики щиро вітає Владислава Олішинського  з успішним завершенням стажування React.JS та з поповненням у команді Web-Systems Solutions в офісі міста Кам’янця-Подільського. Бажаємо Владу легкого старту й цікавих проєктів!

Всі новини, стажування, анонси та вакансії можна переглянути в Telegram-каналі Web-System Solutions.

Джерело: Web-Systems Solutions

Кафедра інформатики