Підсумки ІІ етапу Х Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Корекційна освіта»

26-28 березня 2014 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проходив ІІ етап Х Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 13.00.03 «Корекційна освіта» (з міжнародною участю).

У заході взяло участь 27 студентів, які представляли 12 вищих навчальних закладів. Переможцями стали: М.М. Свідерська (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка), Д.М. Гомес Агірре (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова) та О.Ю. Луговська (Луганський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка).

Усупереч складній суспільно-політичній ситуації в країні у заході взяли участь представники більшості регіонів. Уперше в рамках проведення олімпіади учасники мали змогу презентувати виші, де вони навчаються (у перший конкурсний день), та виступити на круглому столі «Перспективи корекційної освіти в Україні: погляд майбутнього фахівця» (у другий конкурсний день), на якому студенти мали змогу висловити своє бачення майбутньої професійної реалізації, обмінятись досвідом.

Учасникам була запропонована культурна програма, яка передбачала ознайомлення з історичними місцями м. Кам’янця-Подільського, відвідування музею університету та виставки вишиванок, організованої навчально-науковою лабораторією етнології.

Володимир Кшевецький, керівник
відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків