Університет долучився до проєкту «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan»

Вітання усій академічній та студентській спільноті Огієнкового університету! Наш виш як партнер долучається до реалізації проєкту з розбудови потенціалу вищої освіти, який є дієвим інструментом інтернаціоналізації та слугує досягненню пріоритетів ЄС у сфері освіти. 15 партнерів з ЄС, України і Таджикістану протягом 3 років впроваджуватимуть новітні технології та перейматимуть досвід провідних закладів вищої освіти Європи.
Робота над проєктом «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan» принесе всім нам новий досвід та відкриє нові можливості для розвитку економічного факультету та університету загалом. Проєкт спрямований на діджиталізацію процесів вищої освіти та випуск фахівців з цифрової економіки. Попереду багато надзвичайно цікавої та корисної роботи!