Лист подяки від громадської організації “Всеукраїнське об’єднання громадян “КРАЇНА”

На адресу Кам’янець-Подільського нацціонального університету імені Івана Огієнка надійшов лист подяки від громадської організації “Всеукраїнське об’єднання громадян “КРАЇНА”. Представник ВГО Олександр Родзянко висловив подяку науково-педагогічному складу, керівництву вишу й особисто ректорові університету СЕРГІЮ КОПИЛОВУ за достойне виховання та професійну підготовку студента К-ПНУ Адамчука Віталія Юрійовича, прищеплення йому прагнення до знань і самовдосконалення. За активну діяльність, спрямовану на розвиток українського спорту, Віталій Адамчук нагороджений відзнакою народної пошани-медаллю “За спортивні досягнення”.