Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам К-ПНУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» та  наказу Міністерства освіта і науки України від 19.12.2019 року № 1588 «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» визначено механізм надання одноразової адресної грошової допомоги в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму випускникам закладів вищої освіти денної форми навчання, які навчались за державним замовленням у державних та комунальних закладах вищої освіти незалежно від підпорядкування, здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра або магістра зі спеціальностей галузі знань «01 Освіта/Педагогіка» або ступінь бакалавра, магістра за іншою спеціальністю і галуззю знань та уклали на термін не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою.

Для отримання одноразової адресної грошової допомоги
необхідно підготувати такі документи:

1. Заяву на отримання одноразової адресної грошової допомоги.
  2. Копію паспорта.
  3. Копію ідентифікаційного коду.
  4. Копію диплому.
  5. Копію трудової книжки.
  6. Довідку з місця роботи.
  7. Тристоронній договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти.

Випускники, працевлаштовані в навчально-виховних комплексах «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», крім визначених документів, подають довідку з цього закладу освіти, яка підтверджує інформацію про те, що вони працюють на посаді педагогічного працівника, який забезпечує здобуття загальної середньої освіти.

Для отримання одноразової адресної грошової допомоги випускникам 2020 року звертатися до відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету:

Адреса: м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61, 320 каб.;

E-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua;

Телефони: (0673021783, 0961020641).

Термін подання документів – з 07 вересня до 05 жовтня 2020 року.