Вітання з днем фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і витривалості кожної людини, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка особливо славиться спортивними досягненнями студентів та випускників нашого вишу, імена яких відомі у всіх куточках нашої планети. З нагоди свята бажаю всім міцного здоров’я, спортивного довголіття, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Тренерам та наставникам зичу талановитих і наполегливих вихованців, спортсменам – омріяних Олімпійських медалей. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя.

З повагою — Сергій Копилов,

ректор Кам’янець-Подільського