Ми – студенти історичного міста

Знати історію краю, у якому ти народився і жив, – обов’язок кожної сучасної освіченої людини. Неможливо й не знати про найпотаємніші куточки міста, у якому ти проводиш найкращі роки свого життя – студентські. Там знаходиш друзів, по-справжньому закохуєшся, і, можливо, навіть залишаєшся в ньому назавжди. Кам’янець-Подільський – це місто з багатою історичною та культурною спадщиною, яке славиться унікальними краєвидами і, звичайно, є туристичним центром Поділля.

17 вересня 2020 року студенти-першокурсники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь у культурно-освітній акції «Я – студент туристичного міста», під час якої їм випала честь детальніше ознайомитись з історією міста, зокрема фортеці – справжньої перлини Кам’янця-Подільського. Щиро вдячні Департаменту гуманітарної політики, екскурсоводам за надану можливість поглибити свої знання та отримати позитивні емоції і враження від побаченого. Дякуємо всім, хто долучився до акції. Хочемо також відзначити  деканати факультету фізичної культури, економічного, історичного, природничого факультетів і кураторів академічних груп, які на високому рівні показали організаторські здібності.

Спікер студентського сенату Мар’яна Турніцька,

координатор роботи зі студентською молоддю Валентина Колодій